Najzážitkovejší detský letný jazykový kurz aj tento rok!

TAAK A JE TO TU! Leto! Spoznaj Slovensko s BrainyJAM Čadca alebo Krásno.

Bude to oddych pre Vás /konečne aj babičky budú mať leto a Vy miniete dovolenku na ozajstnú dovolenku!/, zábava pre deti ?
Ako každý rok, všetko bude 100% zabezpečené, skúsení lektori,zaujímavé aktivity, zábavné hry, chutné obedy, desiate a olovranty, domáce koláčiky. O všetko sa postaráme.. Dokonca aj španielcina, francúzština, či nemčina!
Cena? Normálna, žiaden ultra-hyper lacný tábor s veľkým počtom detí v skupine. Každé dieťa získa dostatočný priestor a pozornosť lektora, plus veselé zážitky, ktoré bude rozpravať ešte aj v septembri spolužiakom ?Max počet detí v skupine je 6.
Viac info: 0915 793 932, info@jazykovaskolacadca.sk, info@jazykovaskolakrasno.sk
Rýchlo sa prihlasujte, počet miest je obmedzený!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Translate »