Early English – pre najmladších

Deti a angličtina? Čím skôr, tým ľahšie. Bez jazykov to nejde!

V Čadci práve otvárame Early English I (6-7ročné deti) a Early English II (8-9 ročné deti).

Ale pozor, v našej jazykovke sa nebudeme učiť klasicky – nemáme tu lavice, nudné slovníky Naopak, tvoríme, bavíme sa a rozprávame – všetko už od prvej hodiny celej v angličtine. Stretnutia vedie lektor s pedagogickým vzdelaním a dlhoročnou praxou s vyučovaním žiakov. Vie ako deti nadchnúť a jazyk si rozviažú samé. V kolektíve si vybudujú sebadôveru pri komunikácii v angličtine, získajú nových priateľov a -nepochybne- sa dobre zabavia. Výučba prebieha 2x týždenne a počet detí v jednotlivých skupinkách je max. 6.

Ďalšie výhody:

  • zľava na nadväzujúci kurz
  • možnosť platby na splátky
  • príjemné prostredie
  • rýchly pokrok
  • ľahká dostupnosť MHD
  • parkovanie priamo pred budovou.

Dajte deti na angličtinu už teraz, ostatní začnú až v septembri

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Translate »