Cookie and Friends – už od škôlkárika :-)

Deti a angličtina? Čím skôr, tým ľahšie. Bez jazykov to nejde!

V Čadci práve otvárame kurz Cookie and Friends pre najmladších –  4 až 6 rokov.

Ako vždy – u nás žiadna klasika ani nuda nehrozí! Nemáme tu lavice, či nudné slovníky  tvoríme, bavíme sa, hráme, spievame a rozprávame – všetko v angličtine. Stretnutia vedie lektor s pedagogickým vzdelaním a úžasným vzaťahom k deťom. Vie ako deti nadchnúť a jazyk si rozviažú samé. V kolektíve si vybudujú sebadôveru pri komunikácii v angličtine, získajú nových priateľov a – nepochybne – sa dobre zabavia. Výučba prebieha 1x týždenne 90min a počet detí v skupinke je max. 6.

Ďalšie výhody:

  • zľava na nadväzujúci kurz
  • možnosť platby na splátky
  • príjemné prostredie
  • rýchly pokrok
  • ľahká dostupnosť MHD
  • parkovanie priamo pred budovou.

Dajte deti na angličtinu už teraz, poskytnete im výborný základ, na ktorom môžu celý život budovať  

Anglictina pre predskolavov

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Translate »